КОМОДА БРАН

25.415 ден

4 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 290 х 40 х 190 cm ТВ елемент: 140 х 43 х 49 cm Низок елемент: 90 х 42 х 141 cm Висок елемент: 60 х 42 х 190 cm Полица: 140 x 22 x 25 cm Боја: Бела со артисан Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18mm(костур) и медијапан фолија (лице). Со стаклени полици и лед осветлување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА БРАН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби