Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

КОМОДА БРУНО АРТИСАН ФОЛИЈА (АРТИСАН)

15.920 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 240 x 42 x 200 cm ТВ елемент: 180 x 38 x 46 cm Висок елемент: 60 x 35 x 103 cm Низок елемент: 60 x 42 x 107 cm Полица: 120 x 22 x 25 cm Боја: Артисан костур иверица со артисан фолија Изработка: Комода изработена медијапан со фолија артисан (лице) и висококвалитетна иверка од 18mm во артисан (корпус). Стаклени полици и ЛЕД осветлување.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА БРУНО АРТИСАН ФОЛИЈА (АРТИСАН)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби