КОМОДА ДАЈМОНД ФОЛИЈА

27.115 ден

2 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 300 х 50 х 203 cm ТВ елемент: 180 x 50 x 53 cm Висок елемент: 60 x 42 x 203 cm Низок елемент: 60 x 42 x 173 cm Полица: 145 x 22 x 20 cm Боја: Бела Изработка: Комода изработена од висококвалитетна бела иверка од 18мм (корпус) и лице медијапан со пвц фолија бела сјај. Стаклени полици и ЛЕД осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ДАЈМОНД ФОЛИЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби