КОМОДА ДЕЦИМА – ОНЛАЈН

21.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14627 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

254,6 x 41,5 x 195 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, висаче, висок елемент и полица

БОЈА

Црна со даб артисан

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка во црн даб и артисан. Интеракцијата на боите на црната и светлиот тон на дрво и дава личен модерен шмек. Вклучено лед осветлување

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ДЕЦИМА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби