Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КОМОДА ДЕНС – СИТИ 6057 (0)

20.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14101 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

275 x 40.5 x 181 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Место за ТВ: 125 х 80 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, висаче, висок елемент и полица

БОЈА

Даб дакота со црн мермер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм. Можност за монтажа со распоред на елементите по желба. Вклучено ЛЕД осветлување и меко затварање.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување и меко затворање.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ДЕНС – СИТИ 6057 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби