КОМОДА ЏАНГО – ОНЛАЈН СИТИ 6048

19.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13263 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

277 x 45,5 x 191 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

ТВ комода: 205 x 45 x 42 cm Низок елемент: 70 x 40 x 135 cm Висок елемент: 70 x 40 x 190 cm Полица: 175 x 20 x 20 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв комода, низок елемент, висок елеметн и полица

БОЈА

Сонома aрвен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и 25мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и 25мм, канттрака 0,45мм.

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЏАНГО – ОНЛАЈН СИТИ 6048”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби