Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КОМОДА ДУРАНГО

27.900 ден

НА ЗАЛИХА

46 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Димензии: 279,6 x 41,3 (34,1) x 196 cm Боја: Црн Даб со MUD Даб Материјал: Комода изработена од висококвалитетна иверка во Црн даб MUD Даб боја и вклучено ЛЕД осветлување.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

279,6 x 41,3 (34,1) x 196 cm

БОЈА

Црн Даб со MUD Даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка во Црн даб MUD Даб боја и вклучено ЛЕД осветлување.Оваа комода ќе ви обезбеди многу простор за складирање, а украсните предни страни ќе ја направат декорацијата на многу ентериери.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ДУРАНГО”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби