КОМОДА ЕЛЗАН

37.900 ден

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 315 х 41,5 х 198 cm Боја: Бела Материјал: Комода изработена од висококвалитетна иверка со бела сјај фолија. Едноставна модерна колекција која одлично ќе се вклопи во минималистички ентиериер.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

315 х 41,5 х 198 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, 2 x високи елементи и полица

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка со бела сјај фолија. Едноставна модерна колекција која одлично ќе се вклопи во минималистички ентиериер

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЕЛЗАН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби