Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КОМОДА ЕНКАНТО

36.300 ден

НА ЗАЛИХА

20 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 335 x 45 x 205 cm Елемент за ТВ: 161,3 x 45 x 64,8 cm Долен широк елемент: 102 x 45 x 158 cm Долен висок елемент: 72 x 45 x 205 cm Полица: 113 x 22 x 31 cm Боја: Бел Бор Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм(корпус) со МДФ декоративни елементи

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

335 x 45 x 205 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Елемент за ТВ: 161,3 x 45 x 64,8 cm Долен широк елемент: 102 x 45 x 158 cm Долен висок елемент: 72 x 45 x 205 cm Полица: 113 x 22 x 31 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, долен широк елемент ,долен висок елемент и полица

БОЈА

Бел Бор

МАТЕРИЈАЛ

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм(корпус) со МДФ декоративни елементи.Оваа комода ќе ви обезбеди многу простор за складирање, а украсните предни страни ќе ја направат декорацијата на многу ентериери.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЕНКАНТО”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби