КОМОДА ЕНРИКЕ БЕЛА СЈАЈ ФОЛИЈА

20.600 ден

НА ЗАЛИХА

18 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 240 х 33 х 190 cm ТВ елемент: 180 х 33 х 45 cm Низок елемент: 60 х 33 х 106 cm Висок елемент: 60 х 33 х 103 cm Полица: 150 х 20 х 20 cm Боја: Бела Изработка: Медијапан фолија висок сјај (лице) со висококвалитетна иверка 18мм (корпус) , стаклени полици и ЛЕД осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЕНРИКЕ БЕЛА СЈАЈ ФОЛИЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби