Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

КОМОДА ЕНРИКЕ КРЕМ ФОЛИЈА

16.240 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 240 х 33 х 190 cm ТВ елемент: 180 х 33 х 45 cm Низок елемент: 60 х 33 х 106 cm Висок елемент: 60 х 33 х 103 cm Полица: 150 х 20 х 20 cm Боја: Крем со артисан Изработка: Медијапан фолија висок сјај (лице) со висококвалитетна иверка 18мм (корпус) артисан , стаклени полици и ЛЕД осветлување.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

240 х 33 х 190 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

ТВ елемент: 180 х 33 х 45 cm Низок елемент: 60 х 33 х 106 cm Висок елемент: 60 х 33 х 103 cm Полица: 150 х 20 х 20 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, низок елемент , висок елемент и полица

БОЈА

Крем со артисан

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан фолија со висококвалитетна иверка 18мм

ОПИС

Комода изработена од медијапан фолија висок сјај (лице) со висококвалитетна иверка 18мм (корпус) артисан , стаклени полици и ЛЕД осветлување.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЕНРИКЕ КРЕМ ФОЛИЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби