КОМОДА ФАНТОМ

23.600 ден

НА ЗАЛИХА

20 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 227 х 47,5 x 200 cm – долен елемент за ТВ: 150 х 47,5 x 38 cm – долен елемент висок: 77 х 36 x 126 cm – горен елемент висаче: 38,5 х 35,5 x 124 cm – полица 1: 100 х 23 x 23 cm – полица 2: 60 х 23 x 23 cm Боја: Лице во бела висок сјај, корпус – бела Материјал: Медијапан Вклучено и ЛЕД осветлување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ФАНТОМ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби