КОМОДА ГЕЛУЗА ТОП ЦЕНА

9.265 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 205 x 42 x 172,5 cm Елемент за ТВ: 150 x 42 x 27 cm Висок елемент: 55 x 42 x 172,5 cm Полица: 109,8 x 27,3 x 30,3 cm Боја: Даб со црна (како на сликата) Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка, со метални црни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ГЕЛУЗА ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби