КОМОДА ГРЕЈ – ОНЛАЈН СИТИ 6010

11.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14145 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

160 х 45,5 x 162,5 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Место за ТВ: 80 х 61,5 cm

БОЈА

Темна сонома со галакси кафе сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 и 18 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16 и 18мм и кантрака од 0,45 и 1мм. ЛЕД осветлување и врати со меко затворање.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување и меко затворање.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ГРЕЈ – ОНЛАЈН СИТИ 6010”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби