Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КОМОДА ИТАЛИЈА

20.480 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 240 x 45 x 200 cm Висок елемент: 80 x 45 x 200 cm Низок елемент: 160 x 45 x 92 cm Полица: 160 х 25 х 24 cm Боја: Светло сива со месина Материјал: Комода изработена во висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм, костур светло сива д-123 со месина 141 ,со сткалени полици и стаклена врата.Метални ногари на низок елемент црни мат.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ИТАЛИЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби