КОМОДА КРАФТ – ОНЛАЈН СИТИ 6037

16.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14109 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

35,5 х 52,5 x 181 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висок елемент: 45 х 35 х 180 cm Висок елемент: 60 х 52 х 180 cm Елемент за ТВ: 130 x 37 x 50 cm Полица: 130 х 25 cm Место за ТВ: 130 х 80,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, 2 х висок елемент и полица

БОЈА

Костен вирџинија со даб крафт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затварање.

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА КРАФТ – ОНЛАЈН СИТИ 6037”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби