КОМОДА КРАНЧ ОНЛАЈН

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

213 x 41,3 x 184 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Елемент за ТВ: 163 x 41 x 36 cm Долен елемент: 50 x 34 x 106 cm Висаче: 50 x 34 x 105 cm Полица: 92 x 20 x 23 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, долен елемент, висаче и полица

БОЈА

Даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16 мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА КРАНЧ ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби