КОМОДА ЛАРГО – ОНЛАЈН СИТИ 6040

20.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 12476 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

290 x 52,5 x 209 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Место за ТВ: 130 x 80 cm

БОЈА

Даб арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка и медијапан со дебелина од 16 мм и канттрака од 0,45мм

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЛАРГО – ОНЛАЈН СИТИ 6040”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби