КОМОДА ЛЕНДСКЕЈП – ОНЛАЈН

20.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 10569 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

234 х 40 x 180 cm

БОЈА

Бела фладер, даб дакота, бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од медијапан бела фладер со деб. 18мм и иверка со дебелина 16мм. Меко затворање на вратичките.

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЛЕНДСКЕЈП – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби