КОМОДА ЛИНА

29.900 ден

Check 4 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 300 х 50 х 200 cm ТВ елемент: 220 x 52 х 53 cm Висок долен елемент: 80 х 42 х 132 cm Висаче: 80 х 33,5 х 129 cm Полица: 170 x 22 x 20 Боја: Бела со артисан Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18mm(костур) и медијапан фолија (лице).

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЛИНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби