КОМОДА НАДЈА ТОП ЦЕНА

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 3 на залиха

Опис

Димензии: 210 x 45 x 143 cm Долен елемент: 210 x 45 x 53 cm Горен елемент: 210 x 35 x 90 cm Боја: Артисан со бела Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА НАДЈА ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби