КОМОДА НЕНА

22.600 ден

9 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 270 x 47 x 200 cm Долен Елемент за ТВ: 150 х 47 х 50 cm Висок елемент : 60х 47 х 200 cm Долен Елемент Низок: 60 x 47 x 130 cm Полица: 150 x 22 x 20 cm Боја: Бела со тортана Изработка: Комода изработена во висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм бела мазна Д-152 ,со тортана А-500. Стаклени полици со лед осветлување и стаклено лице на врати.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА НЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби