КОМОДА НОДИ – ОНЛАЈН

13.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 15207 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

240 x 42 x 185 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Долен Елемент за ТВ: 180 х 42 х 45 cm Долен Елемент Висок: 60 х 42 х 113 cm Висаче: 60 x 32 x 110 cm Полица: 120 x 22 x 20 cm

БОЈА

Капри со темен даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комода изработена висококвалитетна иверка со дебелина 16mm, костур капри А-480 , лице темен даб А-537 со стаклени полици и стаклено лице.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА НОДИ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби