КОМОДА ОРЕО

28.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 5 на залиха

Опис

Димензии: 300 x 40 x 192 cm Долен Елемент за ТВ: 150 х 40 х 52 cm Долен Елемент Висок: 75 х 40 х 192 cm Долен Елемент Низок: 75 x 40 x 132 cm Полица: 150 x 20 x 22 cm Боја: Артисан со златен јасен Изработка: Комода изработена од медијапан со фолија златен јасен (лице), висококвалитетна иверка од 18 mm артисан (костур). Стаклени полици и стаклено лице. Вклучено лед осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ОРЕО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби