КОМОДА ПАРГА – ОНЛАЈН СИТИ 6032

18.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14105 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

284 х 40 x 181 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Место за ТВ: 120 х 82 cm

БОЈА

Даб дакота со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм. Меко затворање и ЛЕД осветлување.

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање и бело ЛЕД осветлување.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ПАРГА – ОНЛАЈН СИТИ 6032”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби