Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КОМОДА ПОРТО ПИНО ОНЛАЈН

9.900 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

Шифра: 15024 Категорија: Салон: ,
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

237 x 41 x 190 cm

БОЈА

Артисан со црно

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм со црни метални ногари.Оваа комода ќе ви обезбеди многу простор за складирање, а украсните предни страни ќе ја направат декорацијата на многу ентериери.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висаче: 70 х 34 х 98 cm Долен висок дел: 70 x 34 x 98 cm Елемент за ТВ: 137 х 41 х 42,5 cm Полица: 110 x 24 x 15 cm

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ПОРТО ПИНО ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби