КОМОДА РУТ – ОНЛАЈН СИТИ 6033

8.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14112 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

200 x 40.5 x 141 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Место за ТВ: 100 х 72 cm

БОЈА

Темна сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затварање

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА РУТ – ОНЛАЈН СИТИ 6033”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби