КОМОДА САН МАРИНО – ОНЛАЈН

14.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15202 Категорија: Салон: ,
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

241 x 45 x 190 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

ТВ елемент: 181 х 45 х 46 cm Низок елемент: 60 х 40 х 103 cm Висок елемент: 60 x 32 x 100 cm Полица: 140 x 22 x 20 cm

БОЈА

Темен даб со капри

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 16mm, костур темен даб А-537, лице комбинација на вратите од стакло и иверка капри А-480 со три фиоки на ТВ елементот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА САН МАРИНО – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби