Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КОМОДА СИГМА

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

3 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 255 x 45 x 173 cm ТВ елемент: 126 x 45 x 53 cm Низок елемент: 84 x 35,5 x 103 cm Висок елемент: 45 x 35,5 x 173 cm Полица: 126 x 22 x 15 cm Боја: Темен даб со капри Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

255 x 45 x 173 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

ТВ елемент: 126 x 45 x 53 cm Низок елемент: 84 x 35,5 x 103 cm Висок елемент: 45 x 35,5 x 173 cm Полица: 126 x 22 x 15 cm

БОЈА

Темен даб со капри

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм.Оваа комода ќе ви обезбеди многу простор за складирање, а украсните предни страни ќе ја направат декорацијата на многу ентериери.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА СИГМА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби