Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КОМОДА СТАТУС 2

19.300 ден

НА ЗАЛИХА

30 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 280 x 43 x 190 cm ТВ елемент: 200 x 43 x 50 cm Висок елемент: 80 x 33 x 100cm Низок елемент: 80 x 33 x 115cm Полица: 180 x 21.6 x 30cm Боја: УД со бело Изработка: Комода изработена во УД иверка со дебелина 18мм и Бел МДФ Готов Сјај. ЛЕД осветлување

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

280 x 43 x 190 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

ТВ елемент: 200 x 43 x 50 cm Висок елемент: 80 x 33 x 100cm Низок елемент: 80 x 33 x 115cm Полица: 180 x 21.6 x 30cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент,висок елемент,низок елемент и полица

БОЈА

УД со бело

МАТЕРИЈАЛ

УД иверка со дебелина 18мм и Бел МДФ

ОПИС

Комода изработена во УД иверка со дебелина 18мм и Бел МДФ Готов Сјај. ЛЕД осветлување.Оваа комода ќе ви обезбеди многу простор за складирање, а украсните предни страни ќе ја направат декорацијата на многу ентериери.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА СТАТУС 2”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби