КОМОДА ТОКИО МДФ СЈАЈ

19.900 ден

Check 8 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 300 х 43 х 200 cm ТВ комода: 210 x 43 x 43 cm Долен дел висок: 90 x 34 x 133 cm Горен дел висаче: 90 x 33 x 99 cm Полица 1: 160 x 25 x 8 cm Полица 2: 120 x 25 x 8 cm Боја: Бјанко со Месина Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка 18мм во Месина (корпус и дел од лице) и готов медијапан во Бјанко боја (дел од лице), ЛЕД осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ТОКИО МДФ СЈАЈ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби