Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КОМОДА ЗАГРЕБ – СИТИ 6042

15.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13267 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 240 x 38 x 181 cm ТВ комода: 160 x 38 x 40 cm Висок елемент: 80 x 30 x 180 cm Висаче: 65 x 30 x 90 cm Полица: 95 x 18 x 18 cm Боја: Бела софт со бела сјај Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Механизми за меко затворање.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

240 x 38 x 181 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

ТВ комода: 160 x 38 x 40 cm Висок елемент: 80 x 30 x 180 cm Висаче: 65 x 30 x 90 cm Полица: 95 x 18 x 18 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, висок елемент, висаче и полица

БОЈА

Бела софт со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Оваа комода ќе ви обезбеди многу простор за складирање, а украсните предни страни ќе ја направат декорацијата на многу ентериери.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЗАГРЕБ – СИТИ 6042”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби