КОМПЛЕТ ЗА БАЊА ЧАМП – ОНЛАЈН

19.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14788 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висок елемент: 40 x 29 x 184 cm Висаче: 40 x 23 x 69 cm Елемент под лавабо: 70 x 29 x 62 Низок елемент со фиока: 40 x 29 x 88 cm Висаче со огледало: 70 x 23 x 69 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува висок елемент, висаче, елемент под лавабо, низок елемент со фиока и висаче со огледало

БОЈА

Сива со бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комплет за во бања изработен од виоскоквалитетна иверка кој ќе ви помогне во организирање на целата бања

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМПЛЕТ ЗА БАЊА ЧАМП – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби