Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КОМПЛЕТ ЗА БАЊА ДУКАТО (0)

33.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14789 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висок елемент: 38 x 34 x 185 cm Елемент под лавабо: 90 x 47 x 57 cm Низок елемент со фиоки: 63 x 33,5 x 108,5 cm Висаче со огледало: 90 x 22 x 89 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува висок елемент, елемент под лавабо, низок елемент со фиоки и висаче со огледало

БОЈА

Даб сонома со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комплет за во бања изработен од виоскоквалитетна иверка кој ќе ви помогне во организирање на целата бања

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМПЛЕТ ЗА БАЊА ДУКАТО (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби