КОМПЛЕТ ЗА БАЊА ВЕРИС 1 – ОНЛАЈН

21.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14792 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висок елемент: 40 x 35 x 187 cm Елемент под лавабо: 68,5 x 62 x 65 cm Низок елемент со фиокa: 40 x 35 x 91 cm Висаче со огледало: 68,5 x 20 x 68 cm Висаче: 40 x 29 x 69 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува висок елемент, елемент под лавабо, висаче, низок елемент со фиока и висаче со огледало

БОЈА

Стра изглед со сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комплет за во бања изработен од виоскоквалитетна иверка кој ќе ви помогне во организирање на целата бања

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМПЛЕТ ЗА БАЊА ВЕРИС 1 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби