КРЕВЕТ НА СПРАТ ТРОПИКАНА

17.600 ден

4 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 95,5 x 207,4 x 111 cm Димнезии на голема натказна: 35 x 60 x 28,5 cm Димнезии на мала натказна: 35 x 30 x 28,5 cm Димензии за душек х2: 90 x 200 cm Боја: Бела софт Изработка: Лежај изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 16mm и канттрака од 0,45мм, со дополнителна фиока за спиење и две фиоки за складирање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

95,5 x 207,4 x 111 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димнезии на голема натказна: 35 x 60 x 28,5 cm Димнезии на мала натказна: 35 x 30 x 28,5 cm Димензии за душек х2: 90 x 200 cm

БОЈА

Бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 16mm и канттрака од 0,45мм

ПРЕДНОСТИ

Дополнителна фиока за спиење и две фиоки за складирање.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КРЕВЕТ НА СПРАТ ТРОПИКАНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби