Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КУЈНА БЛОК БЕТИ 240

33.900 ден

НА ЗАЛИХА

19 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Горен ред: 240 х 30 х 72 cm Долен ред: 240 х 55 х 72 cm Плотна: деб. 3,8 cm Боја: Бела мазна со лице готов медијапан Бело Сјај и Антрацит сјај Боја на плотна: Дезен бела сјај Изработка: Кујна изработена од МДФ (лице) и корпус висококвалитетна иверка со дебелина 18mm можност за вградување на електрични апарати

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Горен ред: 240 х 30 х 72 cm Долен ред: 240 х 55 х 72 cm Плотна: деб. 3,8 cm

БОЈА

Бело Сјај и Антрацит сјај Боја на плотна: Дезен бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

МДФ (лице) и корпус висококвалитетна иверка со дебелина 18mm

ОПИС

Кујна изработена од МДФ (лице) и корпус висококвалитетна иверка со дебелина 18mm можност за вградување на електрични апарати

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК БЕТИ 240”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби