КУЈНА БЛОК ЏЕРСИ 2,6

36.900 ден

Check 15 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: Горен ред: 260 х 30 х 72 cm Долен ред: 260 х 55 х 72 cm Плотна: деб. 3,8 cm Боја: Црна со Бела Боја на плотна: Црна Сјај Изработка: Блок кујна со лице изработено во сјаен медијапан и бела иверка корпус со вклучена плотна. Горен дел бел МДФ Сјај со долен дел Црн МДФ Сјај. Можност за вградувње на електрични апарати

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ЏЕРСИ 2,6”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби