КУЈНА БЛОК ЕВА 2.0 М – ОНЛАЈН

18.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15210 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Горен ред: 200 х 30 х 72 cm Долен ред: 200 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm

БОЈА

Капри

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 16 мм. Плотна сива со точки.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ЕВА 2.0 М – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби