КУЈНА БЛОК ФОРТЕ ФОЛИЈА 3 М

48.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 8 на залиха

Опис

Димензии: Горен ред: 300 х 30 х 72 cm Долен ред: 300 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm Боја: Каноне со златен јасен Изработка: Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 мм. (костур) и лице фолија, плотна во крем боја со светки

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ФОРТЕ ФОЛИЈА 3 М”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби