Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

КУЈНА БЛОК МИНИ 2 М

27.120 ден-20% OFF

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: Горен ред: 200 х 30 х 72 cm Долен ред: 200 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm Боја: Костур светла сонома со лице мдф фолија крем мат Боја на плотна: Крем Изработка: Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 мм. светла сонома (костур) и лице фолија крем мат, плотна во крем боја ,со елемент за вградлив шпорет.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК МИНИ 2 М”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби