КУЈНА БЛОК ПИКОЛО 2.6 М

36.900 ден

Check 10 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: Горен ред: 260 х 32 х 72 cm Долен ред: 260 х 55 х 85 cm Дебелина на плотна: 3,8 cm Боја: Бјанко Сјај Боја на плотна: Крем Сјај Изработка: Кујна изработена од готов медијапан во Бјанко Сјај боја (лице) и иверица во Перла боја (корпус). Плотна во Крем Сјај боја со дебелина 3,8 cm.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ПИКОЛО 2.6 М”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби