Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КУЈНА БЛОК СТАТУС СОНОМА – СИТИ 979 (0)

22.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 12475 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Горен ред: 230 х 30 х 72 cm Долен ред: 230 х 60 х 91 cm (55 cm длабочина на елементите) Работна плотна: деб. 3,8 cm

БОЈА

Сонома арвент 629 (лице) – Бела софт (корпус) – Боја на работна плотна: дезен ориана

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм.

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК СТАТУС СОНОМА – СИТИ 979 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби