КУЈНА БЛОК ТЕРА 2.65 М- БЕЛА СЈАЈ

55.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 8 на залиха

Опис

Димензии: Горен ред: 265 х 30 х 90 cm Долен ред: 265 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm Боја: Костур иверица бела мазна со лице мдф фолија бела сјај Боја на плотна: Бел мермер Изработка: Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 мм. бела (костур) и лице фолија бела сјај, плотна бел мермер ,со елемент за вградлив шпорет и елемент со 3 фиоки на меко затворање -метабокс.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ТЕРА 2.65 М- БЕЛА СЈАЈ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби