КУЈНА БЛОК ВАРШАВА 2.40 М

47.900 ден

Нема на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Горен ред: 245 х 30 х 72 cm Долен ред: 245 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm Боја: Костур орев(масима дарк) со лице мдф фолија бела сјај со орев Боја на плотна: Црна сјај Изработка: Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 мм. орев-масима дарк (костур) и лице фолија бела сјај со орев, плотна црна сјај, со елемент за вградлив шпорет, 2 работни маси со фиоки, дополнителен висок елемент.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ВАРШАВА 2.40 М”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian