КУЈНА БЛОК ВИКО – ОНЛАЈН СИТИ 864

36.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13787 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Горен ред: 212 х 30 х 72 cm Долен ред: 272 х 60 х 223 cm (55 cm длабочина на елементите) Работна плотна: деб. 2,8 cm

БОЈА

Орев адмирал со астра (лице) – Венге (корпус) -Боја на работна плотна: дезен Аланија

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Кујна изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Вертикален елемент со четири врати

ПРЕДНОСТИ

Можност за вградување на фурна и микробранова. Механизми за меко затворање.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ВИКО – ОНЛАЈН СИТИ 864”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби