КУЈНА БЛОК ЗЕТА АДМИРАЛ – ОНЛАЈН СИТИ 870

33.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13788 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Горен ред: 242 х 30 х 72 cm Долен ред: 242 х 60 х 91 cm (55 cm длабочина на елементите) Долен ред: 242 х 60 х 91 cm (55 cm длабочина на елементите)

БОЈА

Орев адмирал (лице) -Бела софт (корпус) Боја на работна плотна: Црн камен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Кујна изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм.

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ЗЕТА АДМИРАЛ – ОНЛАЈН СИТИ 870”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби