ЛЕЖАЈ АБРА 160х200 ОД ЗАЛИХА ###

26.600 ден

5 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии надворешно: 174 х 210 х 107 cm Висина на лежај: 46 cm За душек: 160 x 200 cm Бои/Дезени: – И-61 (излог) – И-53 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Изработка: Француски лежај изработен од висококвалитетни материјали, со пластични црни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ АБРА 160х200 ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби