ЛЕЖАЈ АЛМИРА СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА ОНАЛЈН

112.950 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14999 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 309,6 x 220 x 127,8 cm (за душек 180 x 200 cm) Тоалетна со огледало: 145 x 48 x 87 cm 2хНатказни: 65 x 48 x 36 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот се состои од лежај, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Лежај и тоалетна изработени од медијапан, метални ногари и рачки, фиоките се со меко затворање, вклучено лед осветлување на таблата на лежајот.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување и меко затварање

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ АЛМИРА СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА ОНАЛЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби