Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ БЕАЛ 160Х200

38.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 216 x 164 x 131 cm Димензии за душек: 160 х 200 Боја: Кафена Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со механизам за подигање. Кај овој лежај функционалноста и благородноста се претставени заедно. Со златни апликации на таблата и пластични ногари

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

216 x 164 x 131 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек: 160 х 200

БОЈА

Кафена

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетни материјали

ОПИС

Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со механизам за подигање. Кај овој лежај функционалноста и благородноста се претставени заедно. Со златни апликации на таблата и пластични ногари

ПРЕДНОСТИ

Механизам за подигање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БЕАЛ 160Х200”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби